Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
12:00
LSF
1
Frem
2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
LSF
Oversidder
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
LSF
Mørkøv IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
LSF
Måløv BK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
LSF (1)
Herstedøster IC
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
LSF (2)
Vallensbæk IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
LSF
Oversidder
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:15
LSF
Køge BK
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
LSF
Måløv BK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:30
LSF
Hundested IK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
LSF
BK Avarta
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
15:30
LSF
Elite Bornholm
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
LSF
B. 73, Slagelse
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
LSF
Fløng-Hedehusene
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:45
LSF
Farum BK
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
LSF
Frederikssund FB
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
LSF
Oversidder
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. maj
19:00
LSF
Brøndby Strand IK
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:30
LSF
Oversidder
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
LSF
K.B.
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
LSF
IF Skjold Birkerød
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
LSF
A27
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
LSF
AB Tårnby
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
13:00
LSF
Slangerup & Omegn IF
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
LSF
KFUM BK, Roskilde
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
LSF
Lundtofte Boldklub
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:30
LSF
B. 73, Slagelse
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
LSF
Oversidder
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
LSF (1)
Melby-Liseleje IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
LSF
Skjold
U21 A, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
LSF
Farum BK
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
LSF
AB 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
LSF
Himmelev-Veddelev BK
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
LSF (2)
Albertslund IF (2)
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
LSF
Stenløse BK
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:15
LSF
Lundtofte Boldklub
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
LSF
Vestia
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
LSF
B. 1973, Herlev
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
LSF
Ølstykke FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:30
LSF
Brøndbyernes IF
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
LSF
Dalby IF / HFK fodbold
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
LSF
Lyngby Boldklub 1921
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
13:30
LSF
FC Holte
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
LSF
Vanløse
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
LSF
Ejby IF 1968
M+45 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
LSF
Oversidder
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
17:45
LSF
Greve Fodbold
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
LSF
Melby-Liseleje IF
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
LSF
FA 2000
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
14. jun
18:30
LSF
Greve Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
14. jun
19:00
LSF
Tuse IF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:30
LSF
B. 73, Slagelse
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
LSF
Hareskov IF/Værløse BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:30
LSF
BK Friheden
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. jun
13:30
LSF
FC Jonstrup
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
LSF
Herlev IF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
LSF
Fredensborg BI
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
LSF
Taarbæk IF
UHT
Serie 1 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
15:00
LSF
BSF
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
LSF
Virum-Sorgenfri BK
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
LSF
Vanløse
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
19. jun
20:15
LSF
BK 96, Solrød
M+32 1 - 2024 Pulje 2
|